Добова оренда квартир в Івано-Франківськ

6 пропозицій

Івано-Франківськ, Железнодорожная 49

1-кімнат. квартира

Івано-Франківськ, Железнодорожная 49

370 podobovo-ivano-frankivsk.com/nom
Івано-Франківськ, Січових Стрільців  3

1-кімнат. квартира

Івано-Франківськ, Січових Стрільців 3

350 Аліна Ярославівна
Івано-Франківськ, Военных ветеранов 6а

1 комн. квартира

Івано-Франківськ, Военных ветеранов 6а

270 vk.com/na_doby_if
Івано-Франківськ, Ветеранов 10а

1 комн. квартира

Івано-Франківськ, Ветеранов 10а

229 vk.com/na_doby_if
Івано-Франківськ, Ветеранов 10а

1 комн. квартира

Івано-Франківськ, Ветеранов 10а

229 vk.com/na_doby_if

Івано -Франківськ
Серце Гуцульщини - Івано -Франківськ . Цьому компактному місту є чим здивуватинайдосвідченіших гостей . Статечний , душевний і чарівно гарне місто напоєнегармонією , тут ви відпочинете душею.
Вулицями Івано - Франківська не поспішають в поспіху , чи не сигналятьнетерпляче машини , тут немає великих гуркітливих проспектів. Привітливіфранковці скажуть вам «будь ласка» і посміхнуться . Зняти квартиру подобово вІвано -Франківську легко , якщо ви знаєте адресу
allflat.com.ua Великий вибір квартир погодинно і подобово на будь-який бюджет . Тутпредставлені оголошення оренди з реальними фотографіями добових квартир відгосподарів , тобто без посередників . Ми теж думаємо - навіщо переплачувати заповітря? Сучасні туристи подорожують своїми маршрутами , не користуючисьпослугами організаторів екскурсій. Повна свобода дій і вибору напрямку , атакож величезна економія коштів .
Зняти квартиру подобово перед поїздкою до Івано-Франківська зручно черезІнтернет. Просто виберіть житло , яке вам імпонує - однокімнатну квартиру -студіо з маленьким балконом або будинок в області повитий плющем . У нашомукаталозі є квартири подобово в Івано -Франківську на будь-який смак і розмірбюджету .
Відсутність гігантських пробок і транспортних проблем робить вибір житла щепростіше. Зняти квартиру в Івано -Франківську вигідно в будь-якому районі.Невелике місто можна обійти за день , але це аж ніяк не означає , що прогулянкавиявиться нудною.
 Місто в стилі Ренесанс зводили італійські та французькі архітектори. Повневідчуття європейських Праги чи Відня - затишні вулички , кав\'ярні , ароматисолодких булочок з корицею і шоколадом , зелені сквери . Чистий, серцевий місто, який легко полюбити.
Івано -Франківськ носить ім\'я знаменитого українського класика , хоча самписьменник приїжджав сюди ненадовго. Але та співуча романтика міцно пов\'язалаФранка та Станіслав (екс -назва міста) - саме тут жила дівчина , що вкраласерце поета. Їй він присвятив так багато ніжної любовної лірики.
Старомодні вулиці лише зрідка порушуються сучасними узурпаторами зі скла ібетону . Витончені , наче іграшкові палаци і особняки мають дивовижну історію.Якщо ви шукайте можливість зняти квартиру подобово в центрі Івано -Франківськаз Wi -Fi , великими світлими вікнами , комфортабельними меблями і вишуканимиінтер\'єром , загляньте в каталог на
allflat.com.ua. Вас чекає багато цікавих пропозицій з незавишенним цінами , адже мипрацюємо без посередників . Найкраща альтернатива готелям !
Якщо ви вмієте і любите готувати , зручно зняти квартиру подобово біля ринковоїплощі , вірніше площі Ринок . Базар шумить , пропонуючи найсвіжіші овочі , сири, гриби , ягоди , гуцульські ковбаси та інші делікатеси. Але неодмінно зайдітьпообідати в місцеві ресторанчики з прикарпатської кухнею , де пригощають баношем, варениками з вурдою та іншими смаколиками .
Символ Івано - Франківська - міська ратуша . Її почали будувати одночасно змістом , але багато разів перебудовували , від чого вона вже не піднімаєтьсянад іншими будівлями як раніше. Але саме тут , під годинником , жителі містапризначають зустрічі близьким і коханим.
Вивчивши місто , саме час вирушити в Івано -Франківську область, щоб назавждизакохатися в міські пейзажі . Уздовж доріг повно колоритних ресторанчиків згуцульськими делікатесаміі залишків фортечних укріплень налаштованих «австріяками ». В області вас чекає взаправдашній вузькоколійний трамвайчик ,шопінг-тур на гуцульському базарі в Косові , гармонія і енергетично активнізони Манявського скиту , а також легендарна Яремча , якій можна присвятитицілий день.
Після таких враження хочеться розслабитися в затишній подобової квартирі , якавже чекає вас на
allflat.com.ua!